Annemarie Börlind - Pílingy a masky

Intenzívne masky s okamžitým účinkom. Ponúkajú intenzívnu starostlivosť s vysoko koncentrovanými aktívnymi ingredienciami s okamžitým a dlhotrvajúcim účinkom.

  • Anti-aging krémová maska posilňuje kolagenové a elastínové vlákna a spevňuje kontúry pleti. Szechuan korenie uvolňuje napäté rysy, omladzuje a hĺbkovo redukuje vrásky.
  • Čierna maska 2 v 1 redukuje maz a viditeľne pleť zmatňuje už po prvej aplikácii. Zároveň působí ako jemný peeling. Zjemňuje póry a odstraňuje odumreté kožné bunky. Výsledkom je čistá, matná pleť.
  • Sensitívna krémová maska okamžite upokojuje podráždenú pleť a znižuje zápalové procesy v pleti. Špeciálny aktívny komplex znižuje podráždenie, začervenanie a pnutie pleti. Posilňuje poškodenú kožnú bariéru. Výsledkom je upokojená a žiarivá pleť.
  • Vitamínová Duo maska okamžite energizuje, povzbudzuje a dodáva obrovskú dávku vitamínov. Revitalizuje a osviežuje unavenú, fádnu pleť.
  • Hydro gélová maska okamžite hydratuje a vyhladzuje. Vytvára ochranný film, ktorý vypĺňa jemné kontúry a vyhladzuje vrásky. Inovatívna ingrediencia Hydranov derivovaná z červenej riasy funguje mimoriadne rýchlo, dokonca rýchlejšie a efektívnejšie ako konvečná kyseliny hyalurónová. Výsledkom je dokonale hydratovaná pleť s dlhotrvajúcim efektom.

Kategória je prázdna