Dočasne nám nefunguje platba kartou, Google a Apple Pay. Zatiaľ je možné využiť platbu dobierkou alebo prevodom na účet. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
  1. Pánska kozmetika

Pánska kozmetika

Tak ako sa líši ženská a mužská pokožka, tak sa musia odlišovať aj ich produkty starostlivosti, musia spĺňať iné kritériá. Pri výbere pánskych kozmetických prípravkov sme kládli dôraz na funkčnosť, jednoduchosť použitia a samozrejme na kvalitu. Vybrať si môžete čistiace gély, pleťové vody, balzamy po holení, hydratačné a ošetrujúce balzamy a krémy. V ponuke sú prípravky anti-age, prípravky na nomálnu i problematickú a aj citlivejšiu pleť.

Rada prípravkov Platinmen rešpektuje náročné požiadavky pánskej pokožky, ktorá je oproti ženskej hrubšia, drsnejšia, produkuje viac mazu a inak viaže vlhkosť. Každodenne je namáhaná holením, preto je často suchšia, napnutá a iritovaná.

Prípravky obsahujú nanotechnologickú látku PLATIN, ktorá má výrazné anti-aging vlastnosti, dobre regeneruje, podporuje obranné vlastnosti pokožky, ukľudňuje a hojí sčervenanie a drobné poranenia.

Špecifické účinné látky ako Kosmetine, Ion-moist, Lumin-eye, a whisky dopĺňajú špeciálny anti-ageing koncept pre mužov a zaisťujú redukciu vrások, vylepšujú elasticitu pleti, vyššiu hydratáciu pokožky a posilnenie kožnej bariéry.

Radenie: Novinky